Најдете нешто што ви се допаѓа
Мануфактура е цел свет од рачно изработени производи
Талентирани изработувачи
Најдете нешто што знаете да го правите и заработете
Купувајте и продавајте безбедно
Купувањето онлајн не било никогаш полесно и побезбедно

Одбрани само за тебе

Почнете да продавате на Мануфактура.мк

Откријте ги вашите прекрасни производи изработени со многу љубов

Штотуку изработено

Glass cube planter
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam ...
19,99ден39,99ден
Vintage Kitchen Canisters
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam ...
39,99ден
Barnwood wall coat rack
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam ...
27,00ден
Ceramic vase with 3 owls
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam ...
39,99ден
Handmade ceramic planter
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam ...
39,99ден
Small felt basket with handles
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam ...
39,99ден
Handmade ceramic flower vase
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam ...
39,99ден
Set of three bud vases
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam ...
49,99ден

Бесплатна достава

на сите нарачки над 2000 ден.

Купон за 30% попуст

внеси СРЕЌНИ30

*Овој купон важи за првите 30 корисници кои ќе купат производи над 3000 днеари.

Купи ваучер за подарок

и подари персонализиран подарок

*Кликнете на тизерот за повеќе информации

покажи