покажи

Д Вашиот дом е место каде го помиувате нејголем дел од времето, па затоа дозволете си украси и предмети напавени по ваша мерка. Уникатни како вас. Овие рачно изработени украси за вашиот дом можете да ги персонализирате до најситни детали за да се вклопат во постоечкиот амбиент. Секако, одлични се за подароци за вашите пријатели и роднини.

Одбери филтер

Покажи:
Подреди по:
Barnwood wall coat rack
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam ...
27,00ден
Ceramic jar with a cork lid
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam ...
39,99ден
Ceramic vase with 3 owls
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam ...
39,99ден
Handmade ceramic flower vase
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam ...
39,99ден
Handmade ceramic planter
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam ...
39,99ден
Дрвена столна ламба
Дрвена ламба изработена од буково дрво. Се продава со сите свои делови/сијалица, кабел и дрвена основа со платнена корпа.
2.000,00ден