покажи

Н Накитот кој може да го купите тука е изработен од најразлични материјали и е одраз на креативноста на изработувачот. Ниту едни две парчиа не се исти, па затоа со купување на рачно изработен накит имате можност да бидете уникатни. Накитот може да биде персонализиран до најситни детали, па затоа е добар и за подарок за секој повод.

Одбери филтер

Покажи:
Подреди по:
Dream Catcher за коса
Кремаст аксесоар за коса – dream catcher со монистри и природни пердуви. Боите наведете ги во забелешка на нарачката.
350,00ден 300,00ден
-14%
Organic sculptural plant holder
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam ...
39,99ден
Small felt basket with handles
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam ...
39,99ден
Алка сребрена
Алка со камен по ваша желба боја.
700,00ден 650,00ден
-7%
Ланче пеперутка
Сребрено ланче со пеперутка.