покажи

Дрвена столна ламба

2.000,00ден

9 на залиха

Report Abuse
Категорија: Категории:Таг:

Опис

Дрвена ламба изработена од буково дрво. Се продава со сите свои делови/сијалица, кабел и дрвена основа со платнена корпа.

Дополнителни информации

Тежина 3 kg

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Дрвена столна ламба”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Refund Policy

Доколку добиете производ кој не одговрара на прикажаното, можете да го вратите од 3 до 5 дена по добивање на истиот.

Cancellation / Return / Exchange Policy

Доколку сакате да откажете нарачка, тоа можете да го направите 12 по купувањето.